Hlavní obsah

Maďarská policie zajistila dvě velké zásilky kokainu

Během několika dní zadržela maďarská policie dvě velké zásilky kokainu na budapešťském letišti Ference Liszta. V prvním případě to bylo 7,4 kilogramu a ve druhém 12,6 kilogramu kokainu.

Maďarská policie zajistila dvě velké zásilky kokainu

Na letišti byli nejprve v sobotu zadrženi dva Portugalci, muž a žena, uvedla agentura MTI. Kokain v hodnotě 9,7 miliónu korun se pokusili propašovat na území Maďarska v balíčcích označených jako barva na vlasy. Třiadvacetiletá Filipa Sandra C. měla v zavazadle 82 balíčků s kokainem o celkové hmotnosti 7,4 kilogramu. Doprovázel ji Aruna C. (48).

V úterý zadržela policie na budapešťském letišti Itala Bernarda D., který měl v zavazadle 154 kusů balení barvy na vlasy, které obsahovaly 12,6 kilogramu kokainu. Hodnota zadrženého množství kokainu dosahuje částky 16,8 miliónu korun. Ital, stejně jako již zmínění občané Portugalska, letěl z Brazílie přes Dubaj do Maďarska.

Policie neoznámila, zda zmíněné cizince zadržela na základě předběžných informací, nebo kvůli podezřelému chování na letišti. Cizinci byli umístěni do vyšetřovací vazby.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků