Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Francouzští žáci prohledali učiteli mobil a zmlátili ho

Na výletě v Maďarsku našli francouzští žáci v mobilním telefonu svého učitele video se sexuální tematikou. Skupina dětí ve věku 10 až 15 let vzápětí svého učitele napadla a zmlátila přímo v centru Budapešti. O případu informoval deník Blikk.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Francouzští žáci prohledali učiteli mobil a zmlátili ho

Žáci policii tvrdili, že v průběhu výletu měl učitel pedofilní sklony a opakovaně měl vtrhnout do sprch bez zaklepání.

Skupina francouzských dětí cestovala se svým učitelem po Maďarsku celý týden a Budapešť byla poslední zastávkou. Na hotelu se chovali žáci nepřístojně a způsobili materiální škody. Hotel museli opustit a noc strávili v parku v centru města. Učitel tvrdil, že na další hotel nemají peníze.

V průběhu noci si jeden ze žáků stěžoval na prudké bolesti hlavy a začal hledat léky v učitelově tašce. Našel přitom mobilní telefon, v jehož paměti bylo video se sexuální tematikou. Žáci obvinili pedagoga z pedofilie a rozezleni už tím, že museli spát pod širým nebem, začali učitele mlátit. Po útoku vyhledal učitel lékařskou pomoc.

Maďarská policie po výslechu v přítomnosti zástupce francouzského velvyslanectví studenty propustila. „Případem se budou zabývat francouzské úřady, protože všichni účastníci konfliktu byli občané Francie,“ uvedl mluvčí policie Péter Pap.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků