Fadilová se účastnila několika divokých večírků v Berlusconiho vile u Milana. Když přišla na první, dostala za to od Berlusconiho 2000 eur (50 tisíc Kč). Tehdy také viděla, že se tam pro tehdejšího premiéra svlékaly dvě striptérky v kostýmech jeptišek.

Fadilová ve výpovědi uvedla, že jiná pozvaná společnice, Minettiová, a jedna ze dvou žen v kostýmu jeptišky, zůstaly ve vile přes noc. Dodala, že dívky, které se účastnily večírků bunga bunga a poskytly sex, dostaly peníze navíc.

Marocká tanečnice Karima Kayeková známá jako Ruby

Marocká tanečnice Karima Mahruková-Kayeková známá jako Ruby

FOTO: fotobanka Profimedia

Podle listu Corierre della Serra Berlusconi od zahájení soudu zaplatil třem svědkyním včetně Minettiové celkem 127 000 eur (přes tři milióny Kč). Berlusconiho obhájce Niccolo Ghedini ale popírá, že důvodem by bylo ovlivnit svědkyně. Podle něj to byla jen Berlusconiho “obvyklá štědrost“.

Berlusconi je viněn, že platil za sex 17leté marocké tanečnici Karimě Mahrúkové, známější jako Ruby. Současně je obviněn i ze zneužití moci, protože zatlačil na policii, aby dívku propustila, když byla zadržena kvůli krádeži v obchodě. Tvrdil, že byla vnučkou egyptského prezidenta. [celá zpráva]