Reportér pořadu se vydával za majitele nevěstince v Londýně a sešel se u pumpy na dálnici u Rudné s mužem, který mu nabízel dvě ženy po 3500 eurech za měsíc. Při večerní schůzce zachycené skrytou kamerou muž tvrdí, že nyní mu každá v ČR vydělává 90 000 korun měsíčně.

Dokument rovněž zachycuje rozhovor s mladou Janou z košického sídliště Luník 9, která se proti své vůli dostala do nevěstince v Amsterdamu. Odjela tam se svým přítelem, který ji prodal do nevěstince. Po roce se jí podařilo uprchnout.

Autoři dokumentu hovořili i se Slovákem Tiborem, který prohlásil, že se zprostředkovává „práci“ pro ženy z chudých romských rodin na Slovensku, jež jsou v České republice zneužívány k prostituci. "Není to zločin, je to prostě práce jako každá jiná," tvrdí o své činnosti.

Britské alkoholové nájezdy

Dokument se věnuje obchodu se ženami v souvislosti s tím, že řada evropských měst se stala oblíbeným terčem mladých Britů a jejich "stag parties", tedy pánských jízd a "loučení se svobodou". Praha má 70 nevěstinců a spoustu striptýzových barů a není těžké v nich najít některé z půl miliónu Britů, kteří každý rok do Prahy přijedou na tah, uvádí pořad BBC a připomíná "liberální zákony" ČR v tomto směru.

Podle dokumentu BBC tento "průmysl britských stag parties" přispívá k prostituci a obchodu se ženami. Pořad připomíná, že Britové při tazích v Evropě utratí na 500 miliónů liber (14,7 miliardy Kč) za rok. Jejich nejčastějším cílem je Amsterdam, ale dokument se zaměřoval také na prostituci související s tímto fenoménem v Krakově a v Rize. Pro mnoho Britů je návštěva prostitutky součástí vysněného pánského víkendu."