Jak informuje server origo.hu, manžel při nastupování do letadla svou ženu nakopl, ona mu dala facku a ostrý spor pokračoval i na palubě letadla. Maďarská letecká společnost Malév vykázala český manželský pár ze svých letů. 

Doporučené články

Podle letištní policie se manželský pár neustále vzájemně napadal, až ostatní cestující požádali posádku, aby je vykázali z paluby. Kapitán rozhodl, že z důvodu ohrožení bezpečnosti letu přeruší rolování a vrátí se k letištnímu terminálu.

Manželka u výslechu přiznala, že se s mužem pohádala už večer před odletem, když její manžel přišel pozdě domů. Manžel, který je povoláním novinář, tvrdil, že se zdržel kvůli přípravě důležitého článku. Neshody pokračovaly při přestupování v Budapešti, až manželský pár téměř zmeškal svůj spoj.

Manželé měli namířeno k ženině otci, který žije na Kypru. Oba na policii uvedli, že se jinak mají velmi rádi a vychovávají dvě děti. Maďarská policie zahájila trestní řízení ve věci výtržnictví. Letecká společnost Malév zatím nevyčíslila škody, které jí povedený pár způsobil zpožděním letu na Kypr.