Hlavní obsah
Pohled na Volary. Foto: Ivo Rolčík

Texas: Šest mrtvých při přepadení rodinného domu

Krveprolití jako ze špatného filmu zažilo v neděli v ranních hodinách město Edinburg v Texasu, kde skupinka čtyř nebo pěti útočníků vnikla do rodinného domku a postřílela šest lidí včetně dvou bratrů. Oznámila to agentura AP, podle níž útočníci pravděpodobně hledali drogy nebo zbraně.

Pohled na Volary. Foto: Ivo Rolčík
Texas: Šest mrtvých při přepadení rodinného domu

Matku dvou obětí útočníci svázali drátem a otočili čelem ke zdi, zatímco prohledávali domek a stříleli - pět mrtvých bylo nalezeno přímo v domku, šestá oběť se zřejmě pokusila uprchnout a byla zastřelena v zahradě. Policie zatím nezná totožnost všech obětí a bude potřebovat několik dní na jejich identifikaci. Všem obětem bylo v rozmezí 20 až 32 let a dva ze zabitých má policie v evidenci - policejní vyšetřovatelé ale neupřesnili v souvislosti s jakým deliktem.

Vrah v policejním oděvu

Poté, co všichni útočníci odešli, se svázané ženě podařilo osvobodit se a přivolat policisty. Podle její výpovědi měl nejméně jeden z vrahů na sobě oblečení s nápisem "policie". Během loňského roku už texaská policie vyšetřovala několik případů, kdy útočníci oblečení jako policisté vnikli do domů osob podezřelých z obchodu s drogami a obrali je o narkotika a peníze. Ovšem při těchto útocích, jejichž pachatele se zatím nepodařilo dopadnout, nebyl nikdo zabit.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků