Hlavní obsah
Clay Higgins Foto: Profimedia.cz

Všechny podezřelé z terorismu rovnou zabíjejme, vyzval americký kongresman

Republikánský kongresman z Louisiany Clay Higgins přišel se svérázným návrhem, jak nakládat s podezřelými z islámského radikalismu. Rovnou je zabíjejme, vyzval v neděli na Facebooku. Reagoval tak na sobotní masakr v Londýně. V úterý na to upozornila televize CNN.

Clay Higgins Foto: Profimedia.cz
Všechny podezřelé z terorismu rovnou zabíjejme, vyzval americký kongresman

„Žádný zradikalizovaný podezřelý islamista si nezaslouží slitování. Svobodný svět, křesťanský svět, je ve válce s islámským děsem. Měli bychom přijmout všechna myslitelná opatření, abychom je chytili. Identifikujte je, lovte je a zabíjejte je. Zabijte je všechny. Ve jménu dobra a spravedlnosti. Zabte je,“ napsal Higgins mimo jiné na Facebooku. Islamisty nazval barbarskou zvěří.

The free world... all of Christendom... is at war with Islamic horror. Not one penny of American treasure should be...

Zveřejnil(a) Captain Clay Higgins dne 4. červen 2017

Na dotaz CNN, zda příspěvek, který je na profilu jeho kampaně, a ne na jeho osobní stránce, psal on a myslel ho vážně, odpověděl, že ano.

„Jsme ve válce. Nepřítelem jsou radikalizovaní islámští džihádisté. Teroristé očividně profitují ze šílené politické korektnosti, která požírá Západ. Libují si v tom, že se mnoho lidí na Západě bojí svobodně mluvit. Já jsem nikdy nebyl nařčen z politické korektnosti. Nazývám věci pravými jmény,“ dodal v prohlášení zaslaném americké televizi kongresman Higgins.

Příspěvek na Facebooku vyvolal mnoho pozitivních i negativních reakcí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků