Hlavní obsah
Chelsea Clintonová se svým manželem. Foto: Kevin Lamarque, Reuters

Pravděpodobná demokratická kandidátka na prezidentku Spojených států Hillary Clintonová se dnes stala podruhé babičkou. Její dceři Chelsea se narodil syn Aidan, informovala světová média.

Chelsea Clintonová se svým manželem. Foto: Kevin Lamarque, Reuters
Hillary Clintonová se stala podruhé babičkou

O radostné události informovala šestatřicetiletá Chelsea spolu se svým mužem, investičním bankéřem Markem Mezvinskym na twitteru: "Marc a já jsme uchváceni vděčností a láskou, neboť slavíme narození našeho syna Aidana Clintona Mezvinského."

Chelsea Clintonová, která se za Mezvinského vdala v roce 2010 a téměř před dvěma lety mu porodila dceru Charlotte, svou matku podporovala na předvolebních mítincích do vysokého stádia těhotenství.

Hillary Clintonová se blíží nominaci.

Foto: Mike Segar, Reuters

Hillary Clintonová odpověděla na twitteru i jménem svého muže a exprezidenta USA Billa: "Tvůj otec a já nemůžeme být šťastnější. Nemůžeme se dočkat, až poznáme naše druhé vnouče."

Také pravděpodobný republikánský kandidát na prezidenta USA Donald Trump se během aktuální předvolební kampaně stal dědečkem. Jeho dceři Ivance se narodil třetí syn Theodore James Kushner letos v březnu. Trump má celkem osm vnoučat.

Související téma:

Hillary Clintonová

Foto: Mary Altaffer, ČTK/AP

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků