Hlavní obsah
 

Natočila zásah proti Floydovi a čelí kritice. Jsem vyděšená, ale nelituji, říká dívka

Sedmnáctiletá Darnella Frazierová, která coby náhodný kolemjdoucí natočila policejní zásah proti Georgi Floydovi, přiznala, že má strach. Lidé se do ní totiž na internetu pustili s tím, že se měla muži místo natáčení pokusit pomoci. Dívka se ale brání s tím, že byla vyděšená a na tři policisty si netroufla.

 
Natočila zásah proti Floydovi a čelí kritice. Jsem vyděšená, ale nelituji, říká dívka

„Nečekám, že někdo, kdo nebyl na mém místě, pochopí proč se cítím tak, jak se cítím. Připomínám, že jsem dítě. Samozřejmě, že se nebudu prát s policajtem. Mám kur*a strach. S*eu na to, co byste udělali, protože byli jste tam snad? Ne!“ napsala Frazierová na Facebooku.

I’m doing it for clout ?? For attention?? What ?? To get paid ?? Now y’all just sound dumb and ignorant!! I don’t expect...

Zveřejnil(a) Darnella Frazier dne Úterý 26. května 2020

Fraizerová se 25. května v Minneapolis stala svědkem zásahu tří policistů proti černochovi Georgi Floydovi. Šestačtyřicetiletý muž po, nebo už během zákroku, z něhož dívka pořídila a později zveřejnila 10minutové video (pod tímto odstavcem), zemřel.

Po celých USA se následně vzedmuly masivní protesty, které se často zvrhávají v násilné nepokoje. Stále pokračují.

Fraizerová sice přiznala, že je teď vyděšená, svého činu ale nelituje. „Kdyby nebylo mě, čtyři policisté by stále měli svou práci a působili by další problémy,“ vysvětlila. „Místo tepání byste mi měli poděkovat!“ uzavřela podle listu The Sun.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků