Hlavní obsah
Donald Trump během debaty v televizi Fox News Foto: Rebecca Cook, Reuters

Bizarní debata primárek: Trump v televizi řešil velikost svého přirození

Kuriózní vystoupení na téma velikosti přirození Donalda Trumpa přinesla poslední televizní debata republikánských uchazečů o funkci prezidenta USA. Trump ubezpečoval, že na něm není nic nepřirozeně malého.

Donald Trump během debaty v televizi Fox News Foto: Rebecca Cook, Reuters
Bizarní debata primárek: Trump v televizi řešil velikost svého přirození

Trump začal debatu zostra a s tématem vyrukoval hned v úvodu. Reagoval nejen na vtipy, které kolují na internetu a vysvětlují jeho nabobtnalé ego malými intimními partiemi, ale i na vystoupení svého protivníka Marka Rubia. Ten si před časem Trumpa dobíral kvůli jeho údajně menším rukám a dodal: „A víte, co se říká o mužích s malýma rukama.“

Třetiny: 1:1, 0:1, 2:0. Branky a nahrávky: 12. Taratuchin (Grigorenko, Pěrežogin), 45. Grigorenko (Taratuchin, Pěrežogin), 52. Trubačev (Polušin, Tjutin) - 13. Parenteau (Bouchard, White), 37. Upshall (Laich, Parenteau). Rozhodčí: Radbjer - Feola, Takula. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. Diváci: 10.594.

Rusko: Medvěděv - Grebeškov, Tjutin, Kornějev, Kolcov, Kondratěv, Ljubušin, Fachrutdinov, Ježov - Polušin, Trubačev, Ovečkin - Pěrežogin, Taratuchin, Grigorenko - Anšakov, Kajgorodov, Žerděv - Arťuchin, Pestunov, Šiškanov. Trenér Rafael Išmatov.

Kanada: Fleury - Eminger, Bell, Woywitka, Colaiacovo, Stajan, White, Rouleau, Paetsch - Paille, McClement, Tootoo - Laich, Bouchard, Parenteau - Campbell, Roy, Lupul - Upshall, Wellwood, Gordon. Trenér Marc Habscheid.

Když pak ve čtvrtek Rubio poznamenal, že se Trump pouští do jednoho osobního útoku za druhým, favorizovaný enfant terrible republikánského klání se nedal.

Trump divákům v televizi ukázal své ruce a prohlásil: „Podívejte se na ty ruce. Jsou snad malé? On o mých rukou řekl, že jsou malé, a něco jiného proto taky musí být malé. Já vám garantuji, že tady není žádný problém. To vám garantuji“. Nemálo žen v sále pobavil a rozesmál.

Vzájemná podpora

Trump pak odrážel další útoky týkající se jeho někdejší podpory demokratky Hillary Clintonové nebo jeho podnikání. [celá zpráva]

Přesto se na přímý dotaz jeho tři protivníci zavázali, že Trumpa podpoří, zvítězí-li v primárkách. Stejný slib učinil i Trump, který v úvodu kampaně republikánům pohrozil, že by nakonec mohl kandidovat jako nezávislý.

Související téma:

Donald Trump

Foto: Brendan McDermid, Reuters

Ve čtvrtek se před kamerami zavázal, že když ho v souboji Ted Cruz nebo někdo jiný porazí, vysloví mu podporu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků