Christin Beck byl během dvaceti let služby třináctkrát nasazen a za statečnost vyznamenán nejstarším americkým vojenským vyznamenáním, Purpurovým srdcem, i bronzovou hvězdou.

Po odchodu do výslužby se z něj stala Kristian Becková. Napsala o tom knihu Warrior Princes, ve které přiznává, že nikdo neznal její skutečnou ženskou podstatu, která byla skryta pod mnoha slupkami.

„Nikdy byste ji nezaznamenal, protože jsem ji zatlačila tak hluboko, ale stejně vás nějak užírá, je tam pořád přítomná,“ řekla Becková a dodala, že se rozhodla vstoupit do SEAL, protože je pro nejtvrdší z nejtvrdších.

„Nikdo nepoznal, jaká jsem,“ řekla a dodala, že se rozhodla pro změnu až po odchodu z armády, protože dříve by to bylo velmi nebezpečné. Navíc v americké armádě nesmějí sloužit transsexuálové.

„Panují vůči tomu velké předsudky. Kvůli nim bylo zabito mnoho transsexuálů. Z nenávisti. Když kniha vyšla, objevila se ohromná podpora i chvála, ale taky neuvěřitelná bigotnost a nenávist,“ řekla.

K tomu, jak chce být přijímaná, Becková řekla: „Nemusíte mě mít rádi, to je mi jedno, ale nechci, abyste mě bili nebo zabili.“