Děsivý nález následuje poté, co byla v minulých dnech nalezena useknutá hlava a část nohy. Všechny části byly objeveny v říční oblasti v Mississauze, což je město se 700.000 lidmi ležící západně od Toronta.

Policie zdůraznila, že není žádný důvod domnívat se, že nový případ souvisí s Lukou Magnottou, pornohercem zadrženým v červnu poté, co byly školám a politickým stranám rozeslány poštou části lidského těla.[celá zpráva]

Následně se rozběhlo rozsáhlé pátrání, na jehož základě byl Magnotta zadržen v Berlíně a deportován do Kanady. Tam byl obviněn z vraždy či kanibalismu. Jeho obětí byl podle policie Číňan, který studoval v kanadském Montrealu.[celá zpráva]

"Je to bizarní případ. Je to pravděpodobně něco, o čem jsme v Kanadě neslyšeli do chvíle, kdy do našich životů vstoupil Luka Magnotta. A nyní o pár měsíců později tu zničehonic máme vlastní případ," řekl policejní mluvčí Pete Brandwood.

Policie se domnívá, že všechny oddělené lidské části patří tělu jedné osoby, ale musí to teprve potvrdit testy, což se zatím nestalo.