Hlavní obsah

Mendelova univerzita má moderní počítačovou učebnu

Provozně ekonomická fakulta (PEF) zprostředkovala celé Mendelově univerzitě v Brně smlouvu o spolupráci se společností Apple. Jedná se o první univerzitu v Brně, která zahájila tuto spolupráci. Výhody plynoucí z partnerství mohou čerpat studenti i zaměstnanci prakticky ihned.

Mendelova univerzita má moderní počítačovou učebnu

Projekt unikátního partnerství, pod názvem "Apple on Campus", byl uzavřen na Mendelově univerzitě v Brně koncem října 2009. PEF a s ní i celá Mendelova univerzita v Brně se tak řadí mezi první instituci v Brně, která prostřednictvím uvedené smlouvy umožňuje studentům a akademickým pracovníkům čerpat řadu výhod běžně nedostupných, zahrnujících např. slevy na produkty, poradenství a technickou podporu přímo na univerzitě. "Uzavřené partnerství je důsledkem dlouhodobé spolupráce," vysvětluje Mgr. Jitka Machalová, Ph.D., proděkanka PEF.

"Moderní Apple učebny, laboratoř virtuální reality i laboratoř síťových technologií CISCO slaví mezi studenty velký úspěch a poskytují jim know-how, které dosud není běžným standardem," dodává Machalová. Společnost Apple se zapojí i do motivačních programů na fakultě, přinášejících odměny pro studenty s nejlepším prospěchem.

Vysoká kvalita technického vybavení fakulty je na PEF dlouhodobou prioritou. Zahrnuje široce dostupné bezdrátové vysokorychlostní připojení k internetu, stále se rozšiřující knihovnu, jakož i kvalitní univerzitní informační systém vyvíjený přímo na univerzitě, licenčně užívaný i na jiných vysokých školách v České i Slovenské republice.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků