„Chtěly jsme skloubit ženskou jemnost s mužským charismatem, a to se nám beze zbytku podařilo. Vzhledem k nevšední kombinaci máme širokospektrální publikum, a koncerty našich každoročních turné po celé republice přibývají jeden za druhým,” uvedla Markéta Muzikářová

Inflagranti s kapelou pro přelom roků 2018/2019 připravily nová aranžmá nejen vánočních skladeb a navazují tak na svoji desku Christmas Symphony. Na tomto turné zahrají klasické skladby i rockové hity v učesaných akustických smyčcových aranžích.

Jejich host Josef Vojtek s nimi představí několik svých nejoblíbenějších písní z muzikálů, ve kterých účinkoval (Dracula, Golem, Hamlet, Tři Mušketýři). Doplní je o světové hity Fantom opery a Hallelujah od Leonarda Cohena.

Pro své koncerty připravují i nové luxusní kostýmy ve spolupráci se salónem módní návrhářky Terezy Sabáčkové.

Které písničky jste si připravili s vaším hostem?

Na našem společném turné s Pepou Vojtkem zahrajeme několik písní z muzikálů, ve kterých se on v posledních 18 letech objevil v pražských divadlech. Tentokrát ale v akustické verzi s kapelou. Také jsme spolu připravili jeden světový muzikálový hit a jednu vánoční píseň.

Zazní některé písničky nové či z nového alba, které připravujete?

Náš setlist samotného tria bude obsahovat asi 5 nových písní. Některé jsou z nového alba, které připravujeme na rok 2019, ale playlist se teprve ladí, takže konkrétně neprozradíme. S Pepou ale budeme hrát písně z našeho společného CD Live at Broadway, které vyšlo v roce 2016 a Pepa ho sám produkoval.

TERMÍNY VÁNOČNÍHO TURNÉ 2018:

3. 12. Králův Dvůr - 4. 12. Pardubice - 7. 12. Holýšov - 16. 12. Ústí nad Labem - 17. 12. Liberec - 18. 12. Praha - 13. 1. Kaplice - 13. 2. Přerov (+ novoroční koncerty - 13. 1. 2019 Kaplice - 13. 2. 2019 Přerov)

Dívčí smyčcové trio Inflagranti vzniklo roku 2004. Dívky experimentovaly s jazzem i swingem až našly svůj vlastní „inflagranti music styl“ - originální aranže slavných melodií z klasiky, rocku i popu v instrumentálních úpravách pro smyčcové nástroje. V repertoáru mají klasické skladby J. S. Bacha nebo A. Vivaldiho i hity od kapel Metallica, Europe, Queen. Použití klasických smyčcových nástrojů v elektrické podobě a kombinace klasické a moderní hudby tak tvoří originální crossoverové hudební počiny a unikátní show.

Dívky vydaly čtyři CD: Rockmantica 2004, Restart 2009, Chrismas Symphony 2010 (s velkým symfonickým orchestrem), LIVE ATD BROADWAY 2016 (společné CD se Josefem Vojtkem) a koncertní DVD Brioso. (DVD je záznam z jejich koncertu v divadle Palace, kam si pozvaly tři výjimečné hosty - Petr Muk, Petr Kolář a Petr Bende.)

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.