Hlavní obsah
Foto: Ondřej Smolka

Zámecký ples ve Valašském Meziříčí přivítá zpěvačku Marcelu Holanovou

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí připravuje na pátek 19. února 14. Zámecký ples, který se jako tradičně uskuteční ve všech prostorách zařízení. Hlavním hostem bude zpěvačka Marcela Holanová a večerem provede herec Jaroslav Sypal. Začátek plesu je ve 20 hodin.

Foto: Ondřej Smolka
Zámecký ples ve Valašském Meziříčí přivítá zpěvačku Marcelu Holanovou

Zámecký ples v Kulturním zařízení vystoupal za dobu své existence na přední příčky kulturních událostí roku. Pravidelně nabízí vystoupení známých zpěváků a zpěvaček české hudební scény a ne jinak tomu bude i letos.

Pozvání do Valašského Meziříčí přijala půvabná zpěvačka Marcela Holanová, jež je známá svými duety Čau lásko a Náš song s Karlem Gottem či skladbou Ráno. K tanci a poslechu ve velkém sále zahraje skvělá kapela PartyLeaders, která uvede repertoár od swingu, přes rock’n’roll až po pop a rock.

Prostory divadelní kavárny se ponesou v duchu swingových a tanečních melodií v podání valašského muzikanta Zbyňka Ternera a v M-klubu ožije Latino Night, aneb diskotéka v rytmu latinsko-amerických tanců as výukou salsy. Na plese nebude chybět ani zajímavý doprovodný program jako klasické předtančení v podání místního Tanečního studia Linie, hmyzí degustace či bohatá tombola o věcné ceny. Návštěvníci tak budou moci vyzkoušet něco netradičního a zažijí opravdový gurmánský zážitek z čerstvých hmyzích delikates.

Celým čtrnáctým Zámeckým plesem bude provázet herec Jaroslav Sypal, který se do povědomí diváků dostal nejvíce díky své roli poručíka Hrubce v komedii Byl jednou jeden polda.

Další informace na stránkách www.kzvalmez.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků