Hlavní obsah

Zámecký ples ve Valašském Meziříčí přivítá zpěvačku Marcelu Holanovou

18. 2. 2016, 16:27
Novinky, Ondřej Smolka

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí připravuje na pátek 19. února 14. Zámecký ples, který se jako tradičně uskuteční ve všech prostorách zařízení. Hlavním hostem bude zpěvačka Marcela Holanová a večerem provede herec Jaroslav Sypal. Začátek plesu je ve 20 hodin.

Foto: Ondřej Smolka
Článek

Zámecký ples v Kulturním zařízení vystoupal za dobu své existence na přední příčky kulturních událostí roku. Pravidelně nabízí vystoupení známých zpěváků a zpěvaček české hudební scény a ne jinak tomu bude i letos.

Pozvání do Valašského Meziříčí přijala půvabná zpěvačka Marcela Holanová, jež je známá svými duety Čau lásko a Náš song s Karlem Gottem či skladbou Ráno. K tanci a poslechu ve velkém sále zahraje skvělá kapela PartyLeaders, která uvede repertoár od swingu, přes rock’n’roll až po pop a rock.

Prostory divadelní kavárny se ponesou v duchu swingových a tanečních melodií v podání valašského muzikanta Zbyňka Ternera a v M-klubu ožije Latino Night, aneb diskotéka v rytmu latinsko-amerických tanců as výukou salsy. Na plese nebude chybět ani zajímavý doprovodný program jako klasické předtančení v podání místního Tanečního studia Linie, hmyzí degustace či bohatá tombola o věcné ceny. Návštěvníci tak budou moci vyzkoušet něco netradičního a zažijí opravdový gurmánský zážitek z čerstvých hmyzích delikates.

Celým čtrnáctým Zámeckým plesem bude provázet herec Jaroslav Sypal, který se do povědomí diváků dostal nejvíce díky své roli poručíka Hrubce v komedii Byl jednou jeden polda.

Další informace na stránkách www.kzvalmez.cz.

Reklama

Související témata:

Výběr článků