Hlavní obsah
Vydejte se na Lysou horu v doprovodu Lašského krále Foto: www.visitfm.cz

Vydejte se po stopách zbojníka Ondráše

Lysá hora je nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, ale chybí vám nápad, jak na ni dostat vaše ratolesti? Nejlepším způsobem bude prostě zábava.

Vydejte se na Lysou horu v doprovodu Lašského krále Foto: www.visitfm.cz
Vydejte se po stopách zbojníka Ondráše

Vydejte se na královnu Beskyd spolu s Lašským králem a jeho doprovodem. Výstup díky zastávkám a zábavě bude jednodušší a příjemnější. S Lašským králem poznáte zdejší okolí a zasvětí vás do spousty pověstí o místním zbojníkovi Ondrášovi, který v jeskyních na Lysé hoře ukryl své poklady. A protože jedna z pověstí vypráví, že v okolí jednoho z rozcestí se dodnes dějí nepředvídatelné skutky…

Ale o tom se přijďte přesvědčit v úterý 18. července a zažijte příběh zbojníků a loupežníků. Start je v 8.30 u lanového centra Opičárna v Ostravici.

Rezervujte si své místo na pobočkách Beskydského informačního centra ve Frýdku, Místku a Frýdlantu nad Ostravicí, na tel. čísle 558 676 909 nebo e-mailem info@beskydy-info.cz

Produkt Po stopách zbojníka Ondráše, jehož realizátorem je Beskydské informační centrum Frýdek-Místek, získal v květnu 2017 Cenu cestovního ruchu v kategorii Nejlepší turistický produkt v Beskydech za rok 2016, kterou každoročně vyhlašuje Destinační management turistické oblasti Beskydy-Valašsko.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků