Hlavní obsah
Svatojánský bál Foto: Alexandra Kohoutová

Svatojánský bál princezen a princů zažije nádvoří Chvalského zámku

Máte doma malou či větší princeznu, rytíře či prince? Na vědomost se dává, že v neděli 23. června od 15 hodin se otevírá brána Chvalského zámku pro Svatojánský bál princezen, rytířů a princů na nádvoří. Princezny, rytíř, víla Ohnivka i královna budou s dětmi soutěžit a tančit a čeká vás i překvapení.

Svatojánský bál Foto: Alexandra Kohoutová
Svatojánský bál princezen a princů zažije nádvoří Chvalského zámku

Budete tančit a soutěžit na krytém zámeckém nádvoří. Setkáte se s opravdovými princeznami – Šípkovou Růženkou, Popelkou i Zlatovláskou, vílou Ohnivkou, Meluzínkou, uvidíte rytířské šarvátky, zahrajete si královské hry, audienci vám udělí samotná královna a čekají vás i další překvapení. Zdarma dostanete čerstvě napečené koláčky z královské kuchyně.

Pozor, na bále slavnostně otevřeme novou výstavu Poklady na Chvalském zámku – Ztracené město hlavolamů, modely letadel a pokojíčky pro panenky (od 22. června do 22. září).

V ceně vstupenky na bál je prohlídka všech výstav i interiérů zámku. Děti do 2 let zdarma. Předprodej a rezervace vstupenek v recepci Chvalského zámku na tel. 281 860 130.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků