Hlavní obsah

S knihovnou na cestách po Peru

I v tomto roce Knihovna města Olomouce pokračuje ve volném cyklu přednášek s názvem Cestopárty. První letošní cestovatelský podvečer se uskuteční 14. ledna v 17 hodin v internetovém centru knihovny na Náměstí Republiky.

S knihovnou na cestách po Peru

Přednáška bude tentokrát o Peru a o tom, že tato země má nejen bohatou historii, ale také toho dokáže mnoho nabídnout i dnes.

Vyprávět bude Jitka Brabcová, olomoucká fotografka, jejíž zálibou a zároveň profesí je cestování a fotografování. Na svých snímcích nejčastěji zachycuje každodenní život na ulicích po celém světě.

Při svém vyprávění v knihovně se s posluchači podělí o zážitky z cest po Peru, které navštívila několikrát, povykládá o památkách, přírodě a především o místních lidech. Nabídne svůj pohled na tuto zemi, kterou v průběhu staletí prošlo mnoho kultur, a kde více než polovinu obyvatel tvoří Indiáni. Součástí setkání bude také projekce fotografií z Peru.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků