Hlavní obsah
Čtvernohý skokan Foto: MPP

Psí skokan přežil pád ze druhé patra, neskákal prý poprvé

Hlavně že přežil. Psí anděl bděl nad krátkosrstým křížencem, který včera vyskočil oknem z 2. patra v ulici Pujmanové v Praze 4. Strážníky přivolala žena, která slyšela tlumený pád těžšího předmětu. Uviděla kulhajícího psa, plazícího se na trávník. Mikročip určil majitelku, ta si skokana vyzvedla.

Čtvernohý skokan Foto: MPP
Psí skokan přežil pád ze druhé patra, neskákal prý poprvé

Oznamovatelka uvedla strážníkům, že kromě psa si všimla i otevřených oken ve 2. patře nejbližšího domu. Pes neměl krvácivé zranění, ale utrpěl šok. Jednalo se o krátkosrstého křížence střední velikosti světle hnědé barvy s bílým antiparazitním obojkem.

„Pomocí mikročipu se podařilo ve slovenské databázi psů zjistit telefonický kontakt na majitele, který ale telefon nezvedal. Na zvonek u bytu, odkud měl pes vypadnout, nikdo nereagoval. Otřeseného psa převezli do trojského útulku pro opuštěná zvířata Městské policie Praha, kde mu ošetřovatelé ošetřili drobná zranění. Zde si ho pak vyzvedla majitelka. Podle jejích slov v minulosti z okna již skočil. Tak snad bude mít tento skokan životů jako kočka,” informovala mluvčí MPP Irena Seifertová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků