Hlavní obsah
Během slavnostního večera byli vyhlášeni držitelé ocenění ve čtyřech kategoriích. Foto: KÚ Karlovarského kraje

První ročník ankety Zdravotník Karlovarského kraje má své vítěze

V sobotu 2. prosince se v prostorách Městského domu kultury v Sokolově uskutečnilo slavnostní vyhlášení ankety Zdravotník Karlovarského kraje 2017. Ceny vítězům předala hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová spolu s radními.

Během slavnostního večera byli vyhlášeni držitelé ocenění ve čtyřech kategoriích. Foto: KÚ Karlovarského kraje
První ročník ankety Zdravotník Karlovarského kraje má své vítěze

Do ankety bylo možné nominovat zdravotníky, kteří poskytují své služby na území Karlovarského kraje, a to v nemocnicích, privátních ambulancích, lázních i ostatních zařízeních.

„Naší snahou je vyzdvihnout a ocenit nelehkou práci a nasazení těch, kteří dennodenně pomáhají zachraňovat lidské životy a starají se o zdraví našich obyvatel. Dělají to mnohdy na úkor svého volného času s vypětím všech sil. Nejenom oceněným, ale všem našim zdravotníkům patří mé velké poděkování,” uvedla hejtmanka Jana Vildumetzová.

Na krajský úřad bylo doručeno celkem 159 hlasovacích lístků. „Rád bych poděkoval všem, kteří nám zaslali nominace. Vybrat vítěze nebylo rozhodně jednoduché, protože v našem regionu máme celou řadu zdravotníků, kteří jsou vysoce erudovaní a svou práci vykonávají opravdu skvěle. Věřím proto, že si anketa získá svou tradici a v příštím roce budeme moci ocenit další osobnosti z oblasti zdravotnictví,” dodal radní pro zdravotnictví Jan Bureš.

Během slavnostního večera byli vyhlášeni držitelé ocenění ve čtyřech kategoriích a další osobnosti z oblasti regionálního zdravotnictví obdrželi od hejtmanky mimořádné ceny. Pro přítomné v sále byl připraven bohatý kulturní program, v němž nechyběla hudební a taneční vystoupení skupin Ajn Kesl Buntes, Mirákl nebo zpěváka Martina Maxy.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků