Hlavní obsah
Foto: Dělej co tě baví

Příměstský tábor pro malé cyklisty nabídne výlety i zábavu nejen na kole

Pro všechny malé cyklisty a milovníky cykloturistiky v Praze je na poslední červencový týden připravený příměstský tábor Bike camp. Na děti ve věku od 7 do 14 let čeká pět dní plných zábavy nejen na kole v prostředí Královské obory Stromovka a pražského výstaviště.

Foto: Dělej co tě baví
Příměstský tábor pro malé cyklisty nabídne výlety i zábavu nejen na kole

V termínu od 23. do 27. července mohou děti strávit v sedle svých kol a objevovat zajímavá místa a zákoutí v okolí pražského výstaviště. A nejen to. Připraven je pro ně i bohatý doprovodný táborový program.

„Kromě výletů na kolech se děti naučí i základům bezpečné jízdy a také to, jak se o kolo starat. Chybět nebudou ani táborové hry a soutěže,“ informovala za organizátory Jiřina Faloutová a dodala, že celý táborový program bude pod dohledem zkušených pedagogů. Malí táborníci se mohou těšit i na návštěvu planetária nebo plaveckého bazénu.  

Program Bike campu začíná vždy v 8 hodin a trvá do 17 hod, je určený pro začátečníky i zkušenější cyklisty. Nutností je však vlastní kolo a přilba.

Tábor pořádá nezisková organizace DĚLEJ CO TĚ BAVÍ Již druhým rokem ve spolupráci s Výstavištěm Praha a za finanční podpory MČ Praha 7, MČ Praha 1 a MHMP. 

Další informace a přihlášky najdete www.delejcotebavi.com nebo www.facebook.com/delejcotebavi.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků