Hlavní obsah
Program Sedmihorské léto 2016 Foto: Jitka Maděrová

Ondřej Havelka nadchl obecenstvo. Na Sedmihorské léto míří Marta Kubišová a kapela Jelen

Stejně jako prázdninové měsíce i hudební a divadelní Sedmihorské léto je v plném proudu. V úterý 5. července nadchl svým vystoupením Ondřej Havelka se svými Melody Makers sedmihorské publikum. Na další vystoupení už čeká tento týden skupina Jelen a legendární Marta Kubišová.

Program Sedmihorské léto 2016 Foto: Jitka Maděrová
Ondřej Havelka nadchl obecenstvo. Na Sedmihorské léto míří Marta Kubišová a kapela Jelen

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers na Sedmihorském létě okouzlili doslova každého. Kromě dokonale odehraných swingových písní a pódiové show, se diváci bavili skvělými – mnohdy situačními – jemnými a gentlemanskými vtipy samotného Ondřeje Havelky, který v rámci koncertu pojal samozřejmě roli hlavního zpěváka, ale také provádějícího mluveným slovem.

Za téměř dvouhodinové vystoupení si sedmnáctičlenné osazenstvo pódia odneslo bouřlivý a neutichající potlesk vstoje a několik skvělých přídavků. Pokud příchozí čekali klidný swingový koncert, byli na omylu. Nabití a s úsměvem na rtech odcházeli nejen diváci, ale i vystupující, kteří v zákulisí poznamenali: „Máte tu úžasné publikum a atmosféru. Byla to vzájemná výměna energií, bylo to prostě skvělé!“

Pokud chcete prožít nezapomenutelné dovolenkové chvíle a nabít se energií, pak Sedmihorské léto rozhodně nekončí a chystá pro vás další nezapomenutelné zážitky.

Už v druhém červencovém týdnu přivítá na svém pódiu v Sedmihorkách u Turnova další dvě akce. V úterý 12. července si přijdou na své příznivci vynikající hudby kapely Jelen. Kdo by neznal písně jako Magdaléna, Co bylo dál? a mnoho dalších? Zároveň půjde o speciální vystoupení této kapely na Sedmihorském létě, kdy exkluzivně zahrají celý set svých písní a k nim navíc písně z nového alba, které vyjde až letos na podzim! Koncert speciálně nazvali Jelen ... pod širým nebem.

O dva dny později – tedy 14. července – dostanou příznivci legendární Marty Kubišové jednu z posledních příležitostí zažít nenapodobitelnou zpěvačku v této roli. Marta Kubišová oznámila konec hudební kariéry a Poslední recitál, se kterým na Sedmihorském létě vystoupí, je tak  možnost, jak ještě vidět a zazpívat si naživo hity jako Nechte zvony znít, Modlitba pro Martu a mnoho dalších nesmrtelných písní, při kterých posluchače příjemně mrazí.

Kromě zmíněných čeká Sedmihorské léto 2016 ještě dalších pět akcí.

12. 7. – Jelen
14. 7. – Poslední recitál Marty Kubišové
21. 7. – Aneta Langerová – Na Radosti 2016
28. 7. – Rodina je základ státu – Miroslav Etzler, Sabina Laurinová, Robert Trsťan a další – divadelní představení
4. 8. – Honza Nedvěd – Návrat – 50 let na scéně 
18. 8. – Vysavač – Bohumil Klepl – One man show
28. 8. – Veselá Trojka

Areálu Sedmihorského léta vévodí obrovská pergola, která je skvělým prostředkem při nepřízni počasí pro vystupující i diváky. Sedmihorské léto hraje za každého počasí.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků