Hlavní obsah
Oficiální foto Příbram Food Festivalu Foto: Jitka Doubravová

Na Food Festivalu v Příbrami se představí deset restaurací

První ročník Příbram Food Festivalu se uskuteční v neděli 17. září. Na Dvořákově nábřeží v Příbrami představí své degustační menu deset restaurací z Příbrami a okolí. Mimo nich se můžete těšit i na doprovodný program na pódiu.

Oficiální foto Příbram Food Festivalu Foto: Jitka Doubravová
Na Food Festivalu v Příbrami se představí deset restaurací

Akce startuje v 10 hodin dopoledne, kdy se rozpálí grily a plotny všech restaurací, a návštěvníkům začnou vydávat své speciálně vytvořené festivalové menu. Těšit se můžete na italskou, českou, francouzskou ale i americkou kuchyni. Zároveň také můžete přímo na festivalu hlasovat o nejlepší restauraci, která si na konci dne převezme na pódiu cennou trofej. Každý hlasující má šanci vyhrát automobil na víkend.

Mimo jídla je připravena i pestrá škála nápojů, a organizátoři nezapomněli ani na děti. Ty budou mít svou speciální dětskou zónu, kde je čeká karikaturista, foto koutek, malování na obličej, čokoláda, bubble, rybář nebo skákací hrad.

Na pódiu budou po celý den probíhat ukázky vaření nejlepších českých šéfkuchařů, soutěže jak pro dospělé, tak pro děti, nebo ukázka vykrajování z ovoce a zeleniny. Celý den bude na pódiu hrát místní DJ.

Vstupné na akci je symbolických 30 Kč a děti to 15 let mají vstup zdarma. Vstupenky jsou v prodeji pouze na místě, a vstup je ze všech stran Horní Obory. Od Uranu, od Nádraží i směrem od OC Skalka. Zpříjemněte si neděli tím, že nebudete vařit, a půjdete ochutnat místní speciality.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků