Mostecký tým Real Draci úspěšně odstartoval Český pohár 2015 ve stolním hokeji

Novinky, Tomáš Vítámvás

Konec staré sezóny se v billiard-hockeyových soutěžích na konci kalendářního roku prolíná se začátkem sezóny nové.

Český pohár v Mladoticích

Old Friends Most si díky druhému místu v české skupině druhé ligy družstev zahráli celorepublikový finálový turnaj. V konkurenci pěti nejlepších celků druhé nejvyšší soutěže nastoupili v Brně v sestavě Fedič, Veis, Novotný a z finále si nakonec odvážejí bronz.

Dvěma turnaji nejnižší úrovně Expres už mezitím další mostečtí hráči odstartovali Český pohár jednotlivců 2015. A v hlavních rolích byly tentokrát dívky z týmu Real Draci 18. ZŠ Most. V západočeských Mladoticích, kde se soutěž konala vůbec poprvé, zvítězila Valentina Grimmová. Její spoluhráčka Pavla Mišíková skončila třetí. Za domácí BHC Fair Play Mladotice bodoval na druhém místě Vít Vojtěch.

V rámci Noci sportovišť pak Draci další turnaj sami uspořádali. Na svých stolech na 18. ZŠ Most obsadila Pavla Mišíková tentokrát druhé místo, těsně za vítězným Adamem Písaříkem (Gymnázium Most).

BILLIARD-HOCKEY ŠPRTEC – výsledky Český pohár 2015

·         Pohár ZŠ Mladotice (kat. Expres) – Mladotice: 1. Valentina Grimmová (Real Draci 18. ZŠ Most), 2. Vít Vojtěch (BHC Fair Play Mladotice), 3. Pavla Mišíková (Real Draci 18. ZŠ Most), 4. Daniel Hajžman, 5. Michaela Dřínková (oba BHC Fair Play Mladotice) atd.

·         Noc sportovišť (kat. Expres) – 18. ZŠ Most: 1. Adam Písařík (Gymnázium Most), 2. Pavla Mišíková, 3. Matyáš Vaníček, 4. Valentina Grimmová (všichni Real Draci 18. ZŠ Most), 5. Daniel Prokeš (Klub dětí Most) atd.