Hlavní obsah
Vehikl seskládaný ze součástek nalezených při úklidu Foto: Radek Janoušek

Fotosoutěž Ukliďme svět, ukliďme Česko jde do finále

Součástí celorepublikové úklidové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko je již tradičně také soutěž o nejlepší fotografii zachycenou při úklidu. O konečné pořadí deseti finalistů ve třech kategoriích však rozhodne veřejnost hlasováním na facebooku akce. Vítěze nové kategorie Video určí odborná porota.

Vehikl seskládaný ze součástek nalezených při úklidu Foto: Radek Janoušek
Fotosoutěž Ukliďme svět, ukliďme Česko jde do finále

Jako v předchozích letech i letos měli účastníci akce Ukliďme svět, ukliďme Česko možnost zúčastnit se soutěže o nejlepší fotografii. Své příspěvky mohli zasílat do celkem čtyř kategorií - tři z nich byly určené tradičně fotografiím na téma Umělecké foto, Kuriozita a foto Dětí/Mládeže, poslední kategorie patřila letos nově videu.

Jelikož se letos budou rozdělovat opravdu zajímavé ceny, není divu, že počet soutěžních snímků dosáhl rekordních 352. Konečné pořadí v kategorii video stanoví odborná porota z firmy Canon, fotky čeká zajímavější proces.

V každé ze tří kategorií odborníci pečlivě vybrali 10 nejvydařenějších. O jejich konečném pořadí a o tom, kdo se stane šťastným majitelem nového fotoaparátu či tiskárny, rozhodnou příznivci Ukliďme svět, ukliďme Česko ve veřejném hlasování na facebooku akce. Stačí vybrat vašeho favorita a dát mu “like”. Vítězem se stane nejoblíbenější snímek.

Hlasování bude probíhat ještě v následujících 2 týdnech, vždy od středy do středy. Momentálně můžete rozdávat hlasy, v kategorii "Nalezené kuriozity". Následovat ji budou "Umělecká díla".

Stejně jako loni, i letos organizátoři připravili odměnu také pro hlasující. Autor nejvtipnějšího komentáře k jedné z fotografií v každé kategorii získá malý dárek.

Do hlasování se lze zapojit na https://www.facebook.com/UklidmeCesko/

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků