Hlavní obsah
Vernisáž v roce 2012 Foto: Eva Kočová

Festival amatérské tvorby pošesté uspořádá říčanská galerie Kotelna

Oblíbený festival amatérské tvorby se uskuteční v říčanské galerii Kotelna. Proběhne tradičně v květnu a jistě nabídne zajímavá díla z tvorby amatérských výtvarníků z celé České republiky. Vybraná díla budou téměř celý květen prezentována ve výstavním prostoru galerie.

Vernisáž v roce 2012 Foto: Eva Kočová
Festival amatérské tvorby pošesté uspořádá říčanská galerie Kotelna

Festival je přehlídkou toho nejzajímavějšího, co se poslední dobou urodilo na amatérské výtvarné scéně a pro mnohé amatérské umělce je jedinou možností, jak svůj um prezentovat široké veřejnosti. Organizátoři po loňském úspěchu, kdy bylo vystaveno kolem 150 děl od více než 50 autorů, také letos předpokládají velkou účast a nabádají případné zájemce, aby se přihlásili co nejdříve.  

Pokud máte zájem se zúčastnit a vystavit svá díla, je nutno poslat do 10. dubna fotografie děl k posouzení na galeriekotelna@seznam.cz.Technika ani rozměr není ze strany organizátorů omezen. Různorodost a téma zpracovaných děl činí výstavu velmi živou a tvůrčí.

Vybraná díla budou v galerii vystavena od 1. do 28. května. Slavnostní vernisáž výstavy se uskuteční 1. května od 14.00 hodin.

V rámci festivalu se 11. května uskuteční workshop Vytvořte si originální grafiku s Tomášem Hřivnáčem, na kterém známý český grafik zájemce zasvětí do tajů grafického řemesla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků