Hlavní obsah
Stará aréna Ostrava Foto: Pavel Siuda

Církev nabídne v klubu Stará aréna přednášky s diskuzí

Diskuzní večery na různá společenská témata s odborníky z řad křesťanů nabídne ostravský klub Stará aréna ve spolupráci s ostravsko-opavským biskupstvím.

Stará aréna Ostrava Foto: Pavel Siuda
Církev nabídne v klubu Stará aréna přednášky s diskuzí

Sérii pěti přednášek s názvem "naroVinu" zahájí ve středu 22. února setkání s knězem a terapeutem Mgr. Markem Jargusem, který bude hovořit na téma Závislost a cesta ke svobodě. Večer začíná v 17.00 hodin a vstupné je dobrovolné.

Nabídka církve navazuje na loňský misijní projekt Dny víry, jehož součástí byly tři diskuzní večery pro širokou veřejnost. „Diskuzní setkání v klubu Stará Aréna nabídne otevřený prostor mimo církevní prostředí, kde budou mít lidé z církve i mimo církev možnost hovořit o tématech, která souvisí s vírou,” uvedl biskupský vikář pro pastoraci P. Vít Zatloukal.

Do letních prázdnin se podařilo sestavit program pěti diskuzních setkání, která budou probíhat vždy třetí středu v měsíci od 17.00 do 19.00 hodin. První večer se bude věnovat problematice drogových a jiných závislostí. Moderování večera se ujme farář farnosti Ostrava-Radvanice P. Marek Jargus, který nabídne posluchačům pohled na tuto oblast z perspektivy kněze i odborného terapeuta.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků