Hlavní obsah
Petr Stolař a Vladimír Gončarov v hlavních rolích Hradozámecké noci na zámku Duchcov Foto: Eva Stolařová

Casanova poodhalí masky u příležitosti Hradozámecké noci na zámku Duchcov

Letošní Hradozámecká noc na duchcovském zámku se ponese ve znamení nečekaných odhalení. Kdo se skrývá za maskou? Mistr benátských karnevalů Casanova zve všechny zvědavce, malé i velké, na velkolepou zámeckou slavnost ve stylu maškarního bálu.

Petr Stolař a Vladimír Gončarov v hlavních rolích Hradozámecké noci na zámku Duchcov Foto: Eva Stolařová
Casanova poodhalí masky u příležitosti Hradozámecké noci na zámku Duchcov

„Nejsilnější touhou v životě lidském je touha po odhalení toho, co je nám skrýváno! Na cestě k poznání jsou pak vašimi věrnými druhy vedle Touhy i Odhodlání a Potěšení. Spolu s nimi se na vás budeme o Hradozámecké noci těšit… Zavzpomínáme společně na lesk a slávu benátských bálů mého mládí, abych vám pak poodkryl skutečnou tvář zámecké zábavy na Duchcově,” zve na akci novodobý Giacomo Casanova alias Petr Stolař.

Valdštejnský sál a komnaty zámku zaplní tajuplné bytosti, nesmrtelní hrdinové i bájné krásky. Speciální interaktivní prohlídky a zbrusu nový zážitkový program připravuje správa zámku opět ve spolupráci s principálem Divadla V Pytli Petrem Stolařem a baletním mistrem Vladimírem Gončarovem ze Severočeského divadla v Ústí nad Labem. Akci spolupořádá Kulturní centrum Duchcov.

Vstupte do světa nespoutané fantazie bez hranic. Návštěvníci v maskách budou mít na akci vstup se slevou. Stanou se zároveň inspirací pro nejednoho malíře či fotografa. Taneční choreografie Vladimíra Gončarova na hudbu Antonia Vivaldiho, Tomasa Albinoniho, Gioachina Rossiniho a dalších mistrů klasické hudby roztančí a rozezní Valdštejnský sál zámku.

Oživené prohlídky zámecké expozice s hudebně-tanečním programem se budou konat v sobotu 29. srpna od 19 hodin. Hradozámeckou noc na zámku Duchcov příznačně nazvanou Casanova se baví zahájí hudebně-taneční představení, na které budou navazovat oživené prohlídky ve 20 a 21 hodin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků