Hlavní obsah
Foto: archiv

Autokino na brněnském výstavišti. Nabízí zábavu i napětí

Společnosti Kletch a Veletrhy Brno přicházejí s nabídkou, jak v době, kdy kinosály jsou uzavřeny, potěšit filmové fanoušky. V úterý 28. dubna zahájilo filmové projekce první brněnské autokino.

Foto: archiv
Autokino na brněnském výstavišti. Nabízí zábavu i napětí

Brno Autokino se nachází v prostoru za pavilonem Z. Promítat se zde bude čtyři dny v týdnu. „Diváci se mohou těšit na filmy v úterý, ve čtvrtek, v pátek a v sobotu,“ upřesnil organizátor Jakub Klečka ze společnosti Kletch. Pořadatelé lákají na aktuální české i zahraniční filmy.

„První týden nabídneme tuzemské komedie Přes prsty a Vlastníci či americký snímek Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw,“ informoval Klečka.

Doplnil, že do dalších týdnů je přichystáno několik překvapení v podobě kultovních filmů. „Program budou moci ovlivnit také diváci, a to pomocí anket na facebookových stránkách, kde si zvolí, který snímek by chtěli vidět,“ sdělil Klečka.

Projekce začínají vždy ve 20 hodin. Lidé se do areálu dostanou přes devátou bránu vždy půl hodiny před promítáním. „Dbáme na bezpečnost návštěvníků, proto budou stát auta dva metry od sebe. Zároveň je zakázáno vozidla v areálu výstaviště opouštět,“ uvedl mluvčí společnosti Veletrhy Brno Jaroslav Bílek.

Vstupenka na každý film stojí tři sta korun za auto. „Ve vozidle mohou sedět vždy dva lidé, nebo jedna rodina,“ upozornil Bílek. Lístky zájemci pořídí předem přes web ibvv.cz nebo mobilní aplikaci BVV Trade Fairs. Nákup na místě nebude možný. Aby si lidé autokino užili, musí mít ve vozidle autorádio. „Doporučujeme jim doma vyzkoušet si, že ho zvládnou manuálně naladit,“ radí Bílek.

Další informace na www.brnoautokino.cz či www.ibvv.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků