Hlavní obsah
Parkovací stání pod platformou 14|15 BAŤOVA INSTITUTU. Foto: Michaela Mitáčková

14|15 Baťův institut nabízí v centru Zlína pohodlné parkování

Zaparkovat rychle a pohodlně v centru Zlína vozidlo na celý den může být pro mnohé řidiče problém. Ten se pokusí vyřešit nový kulturní komplex nazvaný 14|15 BAŤŮV INSTITUT, jehož součástí jsou také parkovací plochy.

Parkovací stání pod platformou 14|15 BAŤOVA INSTITUTU. Foto: Michaela Mitáčková
14|15 Baťův institut nabízí v centru Zlína pohodlné parkování

Místa pro zaparkování aut se nachází na terénu a v krytých garážích pod platformou mezi 14. a 15. budovou. Parkoviště je určeno nejen pro návštěvníky komplexu, ale místa jsou k dispozici i rezidentům, kteří si je mohou pronajmout krátkodobě i dlouhodobě.

„Cena pronájmu za jedno parkovací místo na měsíc je stanovena na 1000 korun, což je ve srovnání s jinými pronajímanými parkovacími plochami v centru Zlína a v samotném areálu velmi zajímavá nabídka,“ řekla ředitelka 14|15 BAŤOVA INSTITUTU Lenka Struhárová-Jančaříková.

„Nájemníci navíc mají u nás automobil hlídaný a pod střechou. V případě, že bude mít někdo zájem o více parkovacích míst, jsme připraveni jednat o zvýhodněné ceně,“ dodala.

Do parkovacích garáží se vjíždí přes dálkově ovládané elektronické závory. Místa jsou nepřetržitě monitorována kamerovým systémem. V podzemí se nachází 90 stání. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků