Hlavní obsah

Romana Goščíková a Karel Janák mají vlastního Ježíška už dopředu

Herečka Romana Goščíková stráví letošní Vánoce poprvé jako maminka. Ježíšek k nim přišel o něco dřív. Spolu s manželem, režisérem Karlem Janákem, se od 1. listopadu radují z prvního potomka. Tři týdny před termínem se jim narodil syn Ondřej.

Romana Goščíková a Karel Janák mají vlastního Ježíška už dopředu

S novopečenou maminkou jsme si povídali ještě pár dní před porodem. „Jsme hlavně zvědaví, jaké to všechno bude,” svěřila se herečka. Syna dostala ostatně i jako předčasný dárek k narozeninám, ale doma už pro něj bylo všechno nachystané.

Letos poprvé stráví manželé Vánoce sami jen se synkem. „Vždycky jsme slavívali v rozšířenější rodině, jezdili jsme k mým rodičům do Ostravy. Ale tentokrát asi budeme chtít být sami. Ukázat se pojedeme až mezi svátky,” plánuje Romana.

Pokud jde o vánoční tradice, s manželem se dohadovat nemuseli. Od dětství jsou zvyklí na poměrně podobný průběh.

„Takže oba máme rybí polévku a smaženého kapra, rozdílné máme jenom recepty na salát. A pokud jde o stromeček, tak Karel je megaloman, takže chce ten největší. V tom jsem se mu přizpůsobila,” prozradila Goščíková.

Romana Goščíková

Foto: Michaela Feureislová

I ve vánoční kultuře mají jasno. Pouštějí si hlavně koledy. „Televizi nemáme na Štědrý den tendenci pouštět ani jeden, byť dost často na Vánoce běží Karlova pohádka,” dodala herečka.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků