Hlavní obsah
 

Romana Goščíková a Karel Janák mají vlastního Ježíška už dopředu

Herečka Romana Goščíková stráví letošní Vánoce poprvé jako maminka. Ježíšek k nim přišel o něco dřív. Spolu s manželem, režisérem Karlem Janákem, se od 1. listopadu radují z prvního potomka. Tři týdny před termínem se jim narodil syn Ondřej.

 
Romana Goščíková a Karel Janák mají vlastního Ježíška už dopředu

S novopečenou maminkou jsme si povídali ještě pár dní před porodem. „Jsme hlavně zvědaví, jaké to všechno bude,” svěřila se herečka. Syna dostala ostatně i jako předčasný dárek k narozeninám, ale doma už pro něj bylo všechno nachystané.

Letos poprvé stráví manželé Vánoce sami jen se synkem. „Vždycky jsme slavívali v rozšířenější rodině, jezdili jsme k mým rodičům do Ostravy. Ale tentokrát asi budeme chtít být sami. Ukázat se pojedeme až mezi svátky,” plánuje Romana.

Pokud jde o vánoční tradice, s manželem se dohadovat nemuseli. Od dětství jsou zvyklí na poměrně podobný průběh.

„Takže oba máme rybí polévku a smaženého kapra, rozdílné máme jenom recepty na salát. A pokud jde o stromeček, tak Karel je megaloman, takže chce ten největší. V tom jsem se mu přizpůsobila,” prozradila Goščíková.

Romana Goščíková

Foto: Michaela Feureislová

I ve vánoční kultuře mají jasno. Pouštějí si hlavně koledy. „Televizi nemáme na Štědrý den tendenci pouštět ani jeden, byť dost často na Vánoce běží Karlova pohádka,” dodala herečka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků