Erotické pomůcky dokážou dát sexuálním hrátkám zcela jiný rozměr a o to u většiny párů jde. Zpestřit si a obohatit milování, které pak může být nejen mnohem zábavnější, ale i více vzrušivé.

V každém případě by se nikdo k těmto hrátkám neměl nutit. Pokud to je ženě či muži nepříjemné, je lepší od hračky upustit. Ale i sex může být o kompromisech a záleží na každém z nás, jak se s tím vyrovná.

Připravili jsme pro vás přehled nejzajímavějších novinek na trhu, abyste se dokázali při návštěvě v sexshopech lépe zorientovat. Ne všechny pomůcky působí vulgárně, v současné době i většina výrobců hledí na design a kvalitu propracování.

Elegantní silikon, křivky, je inovativní. Co dělá Lelo Sona jinou než ostatní erotické pomůcky? Sonické vlny, které vznikají v jejích „ústech“ jdou hlouběji a stimulují celou síť nervů v klitorisu, nejen viditelnou část. Cena od 3337 Kč

FOTO: archiv firmy

Boom Hiball – chytré kuličky. Pod povrchem menší kuličky jsou citlivé snímače tlaku. Spodní kulička funguje jako výkonný vibrátor. Lze ovládat pomocí mobilu.

Boom Hiball – chytré kuličky. Pod povrchem menší kuličky jsou citlivé snímače tlaku. Spodní kulička funguje jako výkonný vibrátor. Lze ovládat pomocí mobilu.

FOTO: archív firmy

Kovová pouta Chained Love, se zámky a řetízkem - Každá vaše akce vyvolá vzrušující reakci, ať už budete pánem situace vy nebo váš partner. Společné hrátky budou plné elektrizujícího napětí, které si užijete oba, 599 Kč

Kovová pouta Chained Love, se zámky a řetízkem. Každá vaše akce vyvolá vzrušující reakci, ať už budete pánem situace vy, nebo váš partner. Společné hrátky budou plné elektrizujícího napětí, které si užijete oba, 599 Kč.

FOTO: archív firmy

Šimrátko červený tetřev - Erotické šimrátko z jemných pírek a chmýří na dlouhé rukojeti. Velmi jemné a příjemné na dotek, taky super na lechtání, šimrání a dráždění, 269 Kč

Šimrátko červený tetřev Erotické šimrátko z jemných pírek a chmýří na dlouhé rukojeti. Velmi jemné a příjemné na dotek, super na lechtání, šimrání a dráždění, 269 Kč

FOTO: archív firmy

Důtky kožené 50 cm, bičík - Kožené třásně při dopadu na tělo trestaného zanechávají lehké stopy – záleží na síly rány, 499 Kč

Důtky kožené 50 cm, bičík. Kožené třásně při dopadu na tělo zanechávají lehké stopy – záleží na síle rány, 499 Kč.

FOTO: archív firmy

Masážní vibrátor Moonlight. Užijte si s partnerem intenzivnější hrátky pomocí masážní hlavice. Pulzními vibracemi doplněnými barvami se dostanete do vzrušující nálady, která vám přinese nezapomenutelný orgasmus, 1999 Kč.

Masážní vibrátor Moonlight. Užijte si s partnerem intenzivnější hrátky pomocí masážní hlavice. Pulzními vibracemi doplněnými barvami se dostanete do vzrušující nálady, která vám přinese nezapomenutelný orgasmus, 1999 Kč.

FOTO: archív firmy

Obsessive Sexy – parfém s feromony. Neodolatelná vůně orientálního dřeva a marockého jasmínu, která se bude rozléhat po celé ulici. Pánové na vás nechají oči a dámy budou žárlit, 999 Kč.

Obsessive Sexy – parfém s feromony. Neodolatelná vůně orientálního dřeva a marockého jasmínu, která se bude rozlévat po celé ulici. Pánové na vás nechají oči a dámy budou žárlit, 999 Kč.

FOTO: archív firmy

Partnerský vibrátor We-Vibe Sync - s dálkovým ovládáním i přes mobil. Dva výkonné vibrační motory pro dráždění klitorisu a bodu G současně dovedou ženu k orgasmu při společném sexu s partnerem. I žena při masturbaci s ním zažije mnohé, 390 Kč.

Partnerský vibrátor We-Vibe Sync - s dálkovým ovládáním i přes mobil. Dva výkonné vibrační motory pro dráždění klitorisu a bodu G současně dovedou ženu k orgasmu při společném sexu s partnerem. I žena při masturbaci s ním zažije mnohé, 390 Kč.

FOTO: archív firmy

Penis ring se postará o kvalitu vašeho sexu, prodlouží jeho trvání, zlepší erekci a pocit mužnosti. Vibrující zajíček s každým pohybem podráždí jemný klitoris partnerky, má také masážní hroty, které dráždí nejcitlivější místo v ženském těle, 329 Kč.

Penis ring se postará o kvalitu vašeho sexu, prodlouží jeho trvání, zlepší erekci a pocit mužnosti. Vibrující zajíček s každým pohybem podráždí jemný klitoris partnerky, má také masážní hroty, které dráždí nejcitlivější místo v ženském těle, 329 Kč.

FOTO: archív firmy

Bijoux Indiscrets - Za Za Zu Feather Handcuffs - jemná pouta z peříček, 388 Kč

Bijoux Indiscrets - Za Za Zu Feather Handcuffs - jemná pouta z peříček, 388 Kč

FOTO: archív firmy

Ovo - W1 - minivibrátor - disponuje nádherně minimalistickým tělem, které je velice ladně tvarované, 518 Kč.

Ovo - W1 - minivibrátor - disponuje nádherně minimalistickým tělem, které je velice ladně tvarované, 518 Kč.

FOTO: archív firmy

Diskrétní vibrátor ve tvaru rtěnky pro stimulaci intimních míst. Můžete mít vždy s sebou. Nikdo se nedomyslí, jaký je jeho účel. Udělejte si radost tímto diskrétním dárkem a dopřávejte si rozkoše bez jakéhokoli omezování, 269 Kč.

Diskrétní vibrátor ve tvaru rtěnky pro stimulaci intimních míst. Můžete mít vždy s sebou. Nikdo se nedomyslí, jaký je jeho účel. Udělejte si radost tímto diskrétním dárkem a dopřávejte si rozkoše bez jakéhokoli omezování, 269 Kč.

FOTO: archív firmy

Originální body ze sortimentu značky Allure je v kombinaci svůdné průhledné síťoviny a materiálu wetlook. S nápadným výstřihem, ozdobnými pásky a elastickým límcem. Vzadu body vypadá jako top a kalhotky string, 499 Kč.

Originální body ze sortimentu značky Allure je v kombinaci svůdné průhledné síťoviny a materiálu wetlook. S nápadným výstřihem, ozdobnými pásky a elastickým límcem. Vzadu body vypadá jako top a kalhotky string, 499 Kč.

FOTO: archív firmy

Sexy kostým Emergency dress + stetoskop - Obsessive - Set je přesně na míru šitý pro všechny nezbedné ženy a dívky, které mají odvahu realizovat všechny své fantazie, 1629 Kč

Sexy kostým Emergency dress + stetoskop - Obsessive. Set je přesně na míru šitý pro všechny nezbedné ženy a dívky, které mají odvahu realizovat všechny své fantazie, 1629 Kč.

FOTO: archív firmy

Albi Nikdy neříkej nikdy - s erotickou hrou si okořeníte vášnivé chvíle, připomenete si vzrušující zážitky a odvážete se při plnění fantazií. 160 karet s úkoly a tipy na vášnivé chvilky s erotickými hračkami, jídlem, hraním rolí atd., 449 Kč.

Albi Nikdy neříkej nikdy - s erotickou hrou si okořeníte vášnivé chvíle, připomenete si vzrušující zážitky a odvážete se při plnění nejtajnějších fantazií. 160 karet s úkoly a tipy na vášnivé chvilky s erotickými hračkami, jídlem, hraním rolí atd., 449 Kč.

FOTO: archív firmy

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: