Plna velkého očekávání svého prvního potomka je momentálně moderátorka Michaela Ochotská. Je tak dost možné, že kromě vánočních dárků si nadělí přímo pod stromeček i nového člena jejich rodiny.

„Doufám, že ještě tyto Vánoce budou v klidu, a že si je ještě užijeme bez miminka, ale pak to může přijít kdykoliv. Miluji vaření a pečení. Peču každý rok, takže ani letos tomu nebude jinak. S partnerem máme naše oblíbené čtyři druhy cukroví. Jsou to klasické slepované linecké, úlky, rumové kuličky a pracky. Zbytek cukroví nám nadělí zase babičky a tetičky,” prozrazuje Ochotská.

Na štědrovečerní večeři se u nich doma bude podávat houbová polévka, mačkané brambory se slaninou a cibulí a nebude chybět ani losos místo kapra.

Video

Synové Moniky Marešové napsali Ježíškovi celkem čtyři dopisy tajných přání pod stromeček Zdroj: Novinky.cz

Na vánočním pečení perníčků nechyběla ani moderátorka Monika Marešová, která dorazila se svými dvěma syny. Kluci už se Vánoc nemohou dočkat. O tom svědčí i fakt, že napsali Ježíškovi už celkem čtyři dopisy s tajnými přáními, co všechno by chtěli najít pod stromečkem.

„Kluci ještě na Ježíška věří, takže jsem jim řekla, že si samozřejmě můžou napsat o cokoliv. Kluci by rádi ještě další pejsky, i přesto, že máme doma už dva. Doma máme rádi haldy dárků, kluci mají rádi hlavně tu kvantitu. Snažím se balit fakt všechno, i menší dárky,“ říká moderátorka.

Video

Rodina Vlaďky Řepkové si na Vánoce ráda pochutnává, zlaté prasátko tak opět neuvidí
Zdroj: Novinky.cz

Sváteční období je náročné pro modelku Vlaďku Řepkovou, která těsně před Vánoci opouští svůj domov, proto musí stihnout veškeré přípravy ještě před odjezdem.

„Prosinec celkově začal hodně hekticky a ještě celý bude. My už víceméně máme všechno nachystané a napečeno relativně máme taky. Ještě nám zbývá něco dolepit, dozdobit a zanedlouho nám přivezou strom. Ten venkovní nazdobí zahradníci a ten doma snad zvládnu nazdobit sama,“ směje se modelka Vlaďka Řepková.

Při štědrovečerní večeři se u Vlaďky doma podává klasický pokrm v podobě kapra a bramborového salátu. Nechybí ale ani řízky a bramborová kaše, a to speciálně pro děti. U nich doma je to údajně hlavně o dobrém jídle. S dětmi tak prakticky nikdy nevidí zlaté prasátko, protože s jídlem začínají už od snídaně.