Hlavní obsah
 

Při dabování erotické scény jsem omdlel, říká dabér z Ženatý se závazky

Pavel Zedníček, přezdívaný Čmaňa, známý český herec a dabér. Valérie Zawadská, která má na svém kontě stovky filmových i seriálových mluvených rolí, za které také dostala mnoho ocenění. Své hlasy dvojice herců propůjčila také hlavním postavám jednoho z nejikoničtějších seriálů devadesátých let - Ženatý se závazky.

 
Při dabování erotické scény jsem omdlel, říká dabér z Ženatý se závazky

Chudý prodavač bot Al Bunda, kterému se smůla lepí na paty a jeho manželka Peggy milující extravagantní módu šedesátých let. Americký komediální sitcom slavil divácké úspěchy nejen ve Spojených státech, ale i v Česku, a to především díky vynikajícímu dabingu. Zedníček a Zawadská strávili v dabingovém studiu nespočet hodin, během herecké kariéry se ale potkávali také ve filmu.

Jak vzpomínají na dabování slavného seriálu? Sblížil je společný dabing? Jak se český dabing za poslední roky proměnil, především po finanční stránce? Na tyto a další otázky najdete odpovědi ve čtvrtém díle podcastu V českém znění, který vede dabér Richard Wágner.

V českém znění
Dabérský svět je pro většinu z nás velkou neznámou. Ne tak pro Richarda Wágnera, který si do svého podcastu V českém znění zve hvězdy českého dabingu. Podcast si můžete pustit v našem přehrávači na Novinkách, na Spotify nebo na Apple Podcasts.


yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků