Ze správných odpovědí jsme vybrali tři nejrychlejší.

2. fotografie:

1. cena: Flash disk Super Slim 512 MB

Vlastimil Mikulášek, Smržice

2. cena: Bílé sportovní tričko

Veronika Olbrechtová, Ostrava-Dubina

3. cena: Propiska a hudební CD

Lucie Jílková, Holice

Ceny do soutěže poskytl portál Seznam. cz.

3. Fotografie budou postupně uveřejněny na stránkách zpravodajského serveru Novinky.cz od 12. prosince do 15. prosince do 12:00.

4.  Tři vítězové u každé fotografie budou ti, kteří jako první správně tipnou, kdo se na fotografii skrývá. Vyhlásíme je v nejbližších hodinách po uhodnutí každé fotografie.

5. Jak odpovídat: Vepište nejprve příjmení a následně křestní jméno osobnosti do políčka subject (předmět) na e-mail soutez@novinky.cz.  Do těla zprávy napište své údaje, kontaktní adresu a telefon.

6. Soutěžící může tipovat u jedné fotografie jen jednou za den.

7. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Výhry nelze vyplatit v hotovosti ani je vymáhat právní cestou.

8. Účastníkem soutěže se stává každý, kdo akceptuje pravidla soutěže a odpoví na  soutěžní otázku. Soutěžící jsou v systému identifikováni emailem, ze kterého odesílají odpovědi na soutěžní otázku.

9. Soutěže se mohli zúčastnit občané České republiky nebo osoby s trvalým pobytem na území České republiky starší 18 let, a to při splnění výše uvedených podmínek.

10. Ceny zašleme mimopražským výhercům poštou.

11. Organizátorem soutěže je Borgis, a.s., Slezská 13, Praha ve spolupráci se společností Seznam.cz.

12. Až do odvolání organizátora vyjadřují soutěžící účastí v soutěži souhlas se zařazením do databáze organizátora soutěže, tj. Borgis, která může být použita pro marketingové účely organizátora. Zejména má organizátor právo uvést jméno, příjmení a obec výherců soutěže na internetových stránkách www.novinky.cz.

13. Ze soutěže jsou předem vyloučeni zaměstnanci, rodinní příslušníci a osoby spjaté s organizátorem. V případě potřeby si organizátor soutěže vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu hry. Organizátor má právo kdykoliv jednostranně změnit pravidla nebo soutěž zrušit.