Hlavní obsah
Sedací vak ve tvaru mořské okurky není zrovna praktický. Foto: Blackman Cruz

Máte sedačku ve tvaru mořské okurky? Ne? Za cenu nového auta ale můžete

Pokud jste se někdy v nedávné době zadívali do svého obývacího pokoje a nahlas si posteskli, že vám tam chybí něco ve tvaru obří mořské okurky, možná si zkontrolujte, zda nemáte v bytě odposlouchávací zařízení. Designový výrobce doplňků Blackman Cruz vás totiž jistým řízením osudu zřejmě zaslechnul.

Sedací vak ve tvaru mořské okurky není zrovna praktický. Foto: Blackman Cruz
Máte sedačku ve tvaru mořské okurky? Ne? Za cenu nového auta ale můžete

Pokud posuzujete gauče, křesla a nejrůznější sedací vaky jen z pohledu jejich pohodlnosti, je možné, že vám sedací vak ve tvaru mořské okurky zrovna neučaruje. Zaujmout by vás však jistě mohlo přinejmenším provedení z vysoce kvalitní černé kůže.

Každý sedací vak je vyráběn ručně, ale spíše než na sezení slouží jako interiérový doplněk a spolehlivý spouštěč konverzací i s těmi nejnudnějšími návštěvami. Co se samotného sezení týče, připomíná spíše podivnou sexuální pomůcku, ale dívat se na celý fotbalový zápas nebo film byste asi z této okurky nezvládli.

Okurka se vyrábí ve dvou velikostech - ta větší má 85 na 190 centimetrů a vyjde na 19 500 dolarů (488 tisíc korun), menší má asi 68 na 125 centimetrů a stojí 11 500 dolarů, tedy 288 tisíc korun. Tak co, stále máte pocit, že by se vám obří mořská okurka domů hodila?

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků