Hlavní obsah

Když obdiv hraničí s úchylností. Trumpův skalní fanoušek se toho nebojí

Svoje fanoušky nemusejí mít jen sportovci, herci nebo celebrity. Skalní příznivce mají také politici a americký prezident Donald Trump není výjimkou. Trochu překvapivě ale jeden z těch vůbec nejvěrnějších nepochází ze Spojených států, nýbrž z Indie.

Když obdiv hraničí s úchylností. Trumpův skalní fanoušek se toho nebojí

Bussa Krišna z indického státu Telengána patří bezpochyby k největším fanouškům současného amerického prezidenta. Uctívá ho natolik, že si dokonce pořídil sochu v nadživotní velikosti, ke které vzhlíží pomalu jako k bohu, píše agentura AP.

Podle Krišny jej navštívil Trump ve snu a od té doby prezidenta skutečně uctívá. Když v neděli slavil politik čtyřiasedmdesáté narozeniny, byla to pro indického muže pochopitelně velká událost.

Při oslavě u mohutné sochy proběhly náboženské rituály, a protože na správné oslavě v žádném případě nesmí chybět dort, dočkal se umělý Trump také pořádně bizarního ochutnání sladkého pečiva.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků