Postavení sexuálního objektu číslo jedna mu vydobyla jeho role ve filmu 50 odstínů šedi natočeném podle stejnojmenné, možná ještě slavnější knižní předlohy.

Fanynky nejčastěji kontaktují tiskový servis, produkci festivalu. Všechny do jedné se dotazují, kdy Dornan do Varů dorazí. Některé by se s ním chtěly rovnou sejít, jiným by stačil podpis, dalším „pouhá“ odpověď na jejich mnohačetné e-maily.

Najdou se mezi nimi také fanynky, které jsou ochotné na festival přijet i na pár hodin, aby svůj objekt touhy spatřily na vlastní oči.

Jamie Dornan a Dakota Johnsonová

Jamie Dornan a Dakota Johnsonová

FOTO: Profimedia.cz

Podle předběžného, neoficiálního zjištění Novinek.cz natěšené ženy ovládají velmi dobře angličtinu, ale nemusí být nutně rodilé mluvčí, pocházejí ze všech koutů Evropy, nechybějí ani ty z jiných kontinentů. Velké popularitě se těší Dornan podle všeho třeba v Itálii nebo v Rusku.

Patříte k nim? Tak neváhejte. Dornana můžete potkat ve čtvrtek ve 14 hodin. Projde se po červeném koberci před Velkým sálem hotelu Thermal. Tisková konference od 14.30 hodin bude přenášena živě na ČT 24 a také na vnitřním televizním okruhu festivalové televize. V angličtině ji můžete také sledovat na webu streamu.