Hlavní obsah
Nová DVD Foto: Novinky

Nová DVD: Ledové království II a Špindl 2

Druhý nejvýdělečnější animovaný film všech dob Ledové království (první je Lví král) má pokračování. V zasněžených Krkonoších se odehrává Špindl 2.

Nová DVD Foto: Novinky
Nová DVD: Ledové království II a Špindl 2

Ledové království II

Ve filmu Ledové království se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná. Ve snímku Ledové království II musí doufat, že je mocná dostatečně. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa totiž musí vydat na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu.

Ledové království II, USA 2019, rodinný/animovaný, 103 min., režie: Chris Buck, Jennifer Lee, v českém znění: Tereza Martínková, Andrea Elsnerová, Václav Kopta, Miloslav König, Viktor Dvořák a další.

Obal DVD

Špindl 2

Úspěšná lékařka Silvie věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem. A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci.

Špindl 2, Česko 2019, komedie, režie: Radek Balaš, hrají: Radim Fiala, Kateřina Kaira Hrachovcová, Anna Čtvrtníčková, Hana Vagnerová, Filip Blažek a další

Obal DVD

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků