Hlavní obsah
Dítě Bridget Jonesové Foto: Cinemart

ŽEBŘÍČEK: Bridget Jonesová vrátila davy do kin

Návštěvnost kin v posledních týdnech padala do hlubin, ale když nastoupila Bridget Jonesová, kasy se zaplnily zvonivými mincemi. A je z toho první místo v žebříčku.

Dítě Bridget Jonesové Foto: Cinemart
ŽEBŘÍČEK: Bridget Jonesová vrátila davy do kin

Komedie Dítě Bridget Jonesové se dočkala velmi slušného ohlasu. Oblíbená smolařka Bridget je aktuálně pořád bez manžela, ale neplánovaně otěhotnět se jí podaří. Semele se to tak nešikovně, že se vyspí se dvěma kandidáty a tak nějak neví, kdo za to může.

Oba přijmou zprávu o potomkovi kladně, jenže ještě nevědí, že existuje ten druhý. Vedle osvědčeného Colina Firtha a Renée Zellwegerové přibyl do dalšího dílu pohledný cizinec (Patrick Dempsey) a cynická gynekoložka (Emma Thompsonová).

Český pokus o komedii Prázdniny v Provence zaznamenal za premiérový víkend 32 351 diváků, což není na chlubení, ale vzhledem ke kvalitě díla je to překvapivě hodně. Film, který v podstatě nemá příběh, sleduje tři herce, jak ve Francii chodí, kouří marihuanu a pijou víno.

Tajný život mazlíčků

Foto: Cinemart

I po šesti týdnech v kinech se do první trojky dostala animovaná komedie Tajný život mazlíčků. Děti jsou z ní nadšené.

Mezi pejsky Maxem a Baronem panuje nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách.

Návštěvnost kin – poslední víkend
Pozice
Minulý týden
Film
Počet návštěvníků za víkend
1.-
Dítě Bridget Jonesové71 432
2.
-Prázdniny v Provence
32 351
3.
1.
Tajný život mazlíčků  29 901
4.
5.Obr Dobr
12 244
5.2.
Sully: Zázrak na řece Hudson11 786
6.8.Lovecká sezóna: Strašpytel 10 435
7.3.Buchty a klobásy
7 725
8.-
Mechanik zabiják: Vzkříšení7 501
9.4.
Nerve: Hra o život6 947
10.
6.Smrt ve tmě 5 721
Zdroj: Unie filmových distributorů
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků