Hlavní obsah
Jordin Sparksová a Whitney Houstonová si spolu zahrály ve filmu Sparkle. Foto: Sony Pictures

Vyšla poslední píseň Whitney Houstonové, brzy bude film

Poslední nahrávka zesnulé zpěvačky Whitney Houstonové vyšla pod názvem Celebrate. Navíc brzy půjde do kin film Sparkle, který Whitney natočila těsně před smrtí.

Jordin Sparksová a Whitney Houstonová si spolu zahrály ve filmu Sparkle. Foto: Sony Pictures
Vyšla poslední píseň Whitney Houstonové, brzy bude film

V Celebrate zpívá tato velká hvězda 80. a 90. let s vítězkou soutěže American Idol (americká verze Superstar) Jordin Sparksovou. Píseň je inspirovaná dávnou disko érou.

Film Sparkle vypráví o třech sestrách, kterým se splní sen, když prorazí jako zpěvačky u legendárního soulového labelu Motown. Jedná se o remake snímku z roku 1976. Sparksová je hlavní hvězdou a Houstonová hraje její matku. Premiéra byla v Americe stanovena na srpen, v Evropě bude až v říjnu.

Zesnulá zpěvačka se ve filmu neobjevuje poprvé, tento je však zvláštní tím, že přijde do kin až po její smrti. Už v osmdesátých letech se Whitney mihla v seriálech a v roce 1992 přišel její největší komerční trhák Osobní strážce s Kevinem Costnerem. Dále natočila filmy Až si vydechnu nebo Kazatelova žena.

Ve filmu Bodyguard

Foto: Profimedia.cz

Sparksová zpěvačku poctila jako svůj vzor na předávání letošních cen Billboard Music Awards, když zazpívala coververzi notoricky známé písně I Will Always Love You.

Whitney Houstonová zemřela 11. února 2012 v Beverly Hills. Příčinou smrti bylo utonutí nešťastnou náhodou. Zpěvačka pravidelně užívala kokain a měla nemocné srdce. Její kariéra v té době navíc nabrala špatný kurs a měla problémy s hlasem. K jejím největším hitům ze zlatých 90. let patří skladby I am Every Woman, I Have Nothing, I Will Always Love You a Greatest Love of All. Získala šest cen Grammy, a spoustu American Music Awards a Billboard Music Awards.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků