Hlavní obsah
 

Skupina Define Me představila nový videoklip

Mladá česká rocková kapela Define Me v pondělí vypustila do světa svůj nový videoklip ke skladbě Identity. Ten má symbolizovat proměnu, zrod něčeho nového, což naráží na nedávné změny ve složení této hudební skupiny.

 
Skupina Define Me představila nový videoklip

Pražská formace vznikla v roce 2015 a zazářila klipovým singlem Let’s Burn Down The Sky, který se dostal do hudebních vysílání. Po celé řadě klubových i festivalových koncertů ale došlo na začátku letošního roku k velkým změnám ve směřování kapely.

Z původních pěti členů zůstali v uskupení pouze dva kytaristé, z nichž jeden se stal zpěvákem. Nově tak čtyřčlenná kapela vystupuje ve složení Pavel Hošek, Jakub Rissaweg, Martin Rokos a Petr Zajíček a prezentuje se novým klipem.

Ten je podle vyjádření skupiny o odhalení své vlastní identity, svého pravého já, o probuzení z letargického snu a nalezení motivace žít svůj život naplno.

Skupina Define Me

Foto: Define Me

„Naší vizí je dostat kapelu na vrchol možností členů kapely – úsilím, know-how, produkčně, hudebně i vizuálně. Máme za sebou všichni dekádu fungování na hudebních scénách, teď jsme se rozhodli, že uzrál čas dát všechny nabrané zkušenosti na stůl a proměnit je,“ uvedl frontman skupiny Pavel Hošek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků