Hlavní obsah
Patrick Swayze Foto: Mario Anzuoni/Files , Reuters

Seriál Patricka Swayzeho podle neoficiálních zdrojů končí, sotva začal

Americký herec Patrick Swayze prožívá zatím své nejhorší období. Přestože se mu podle některých zdrojů dařilo bojovat s vážnou nemocí (podle jiných umírá), jeho kariéra se podle filmových serverů hroutí. Nový seriál Beast čelí zrušení, sotva začal.

Patrick Swayze Foto: Mario Anzuoni/Files , Reuters
Seriál Patricka Swayzeho podle neoficiálních zdrojů končí, sotva začal

V seriálu Beast hraje Swayze hlavní roli drsňáka Charlese Barkera, agenta FBI. Během loňského roku dokázal natáčet první díly, přestože se léčil s rakovinou, a prý se chystá na další sezónu. Jenže podle některých zahraničních serverů už není schopen pracovat.

Podle neoficiálních zdrojů se vedení společnosti A&E chystá seriál zrušit. Ani mluvčí A&E to přímo nevyloučil, uvedl jen, že "oficiální rozhodnutí ještě nepadlo".

Herec trpí rakovinou slinivky. Podle některých zdrojů se rakovina rozšířila a herec už odmítl další léčbu a rozloučil se s nejbližšími. V tomto stádiu prý nemoc nelze vyléčit.

Swayze hrál v mnoha filmech, z nichž většina upadla v zapomnění. Legendou se stal hudební film Hříšný tanec z roku 1987, který dodnes úspěšně reprízují všechny televize a navíc podle něj vzniknul divadelní muzikál, který se hrál v Americe i Evropě. Do ČR zatím nedorazil.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků