Hlavní obsah
Ozzy Osbourne Foto: Milan Malíček, Právo

Ozzy Osbourne byl přesvědčen, že umírá

Ozzy Osbourne, zpěvák britské skupiny Black Sabbath a úspěšný sólista, prozradil, že byl přesvědčen o tom, že umírá. Nyní, když již ví, že to není pravda, se prý však zdaleka necítí šťastný. Jak sám připouští, hodně trpí. Řekl to v rozhovoru pro server SiriusXM.

Ozzy Osbourne Foto: Milan Malíček, Právo
Ozzy Osbourne byl přesvědčen, že umírá

„Myslel jsem, že to, že umírám, přede mnou všichni skrývají. Bylo mi hrozně, cítil jsem tolik bolesti a neštěstí. Pamatuji si, že jsem své ženě Sharon řekl: Musíš být ke mně upřímná. Ona to ale odmítla,“ řekl Osbourne.

Jeho kondici je v posledních letech těžké označit jako dobrou a celkově zdravou. Seznam jeho nemocí je dlouhý. V poslední době bojuje se stafylokokovými kožními infekcemi a pneumonií z neošetřené chřipky. Má také Parkinsonovu chorobu, a když šel v roce 2019 ve svém domě ve tmě do koupelny a upadl, téměř si roztříštil páteř. Po pádu ze tříkolky v roce 2003 si také dlouho myslel, že bude ochrnutý.

Jednasedmdesátiletý zpěvák a skladatel dnes říká, že není stoprocentně zdravý, možná prý tak na pětasedmdesát procent. „Pomalu se zotavuji, pořád ale cítím hodně bolesti,“ přiznává smutně.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků