Hlavní obsah

Obnovení The Police uvažují o novém albu

Legendární skupina The Police, která se nedávno dala znovu dohromady, se zřejmě nespokojí jen s koncerty. Kytarista Andy Summers si myslí, že už nazrál čas na comebackové album. Uvedl to server NME.com.

Obnovení The Police uvažují o novém albu

Ačkoliv zatím není nic rozhodnuto, Summers řekl, že by teď bylo skvělé jít do studia. Kapela je letos na světovém turné, hraje v Jižní Americe, Evropě, USA a zamíří i do Austrálie.

Pouze České republice se The Police vyhýbají, ačkoliv se spekulovalo, že měli vystoupit v pražské Sazka Aréně. Agentura Interkoncerts informace zahraničních serverů odmítla komentovat.

"Nemám k tomu co říct, nikdy jsme to oficiálně nepotvrdili," řekl Novinkám mluvčí agentury Petr Novák.

Poslední řadová deska v roce 1983

"Viděl bych to jako výzvu natočit v této fázi naší kariéry absolutně skvělé album," říká Summers. Poslední deskou The Police byla v roce 1983 Synchronicity. Skupina se definitivně rozpadla v roce 1986. Od té doby se sešli jen výjimečně, např. když skupinu uváděli do americké Rock'n'rolllové síně slávy.

Zpěvák Sting mezitím rozběhl velmi úspěšnou sólovou kariéru. Vydal několik alb, na kterých experimetoval s world music i elektronikou. Loni natočil album s renesančními písněmi. Jmenuje se Songs From The Labyrinth.    

 

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků