Hlavní obsah

Nová CD - remixy Kylie Minogue i Grave Digger

Nový rok rozjela Kylie Minogue, která připravila zbrusu nové remixové album Boombox. Dále vycházejí metalisté Grave Digger a album k sedmdesátému výročí vydavatelství Blue Note.

Nová CD - remixy Kylie Minogue i Grave Digger

 

Kylie Minogue: Boombox


Kylie Minogue se rozhodla zahájit rok 2009 vydáním nové desky. Jde o remixové album, které je pojmenované podle doposud nevydané písně Boombox. Na této kompilaci Kylie nabízí celkem šestnáct remixů svých hitů, mezi kterými nechybí I Believe In You, Slow, Spinning Around nebo In Your Eyes. Samozřejmě jsou na albu zastoupeny i všechny singly poslední desky X.

Seznam remixérů, kteří si se skladbami Kylie Minogue pohráli, je taktéž  hvězdný: The Chemical Brothers, Sebastien Leger nebo Mylo.

EMI

 

 

Grave Digger: Ballads Of A Hangman


Skupina Grave Digger stojí v předních řadách německé metalové scény už téměř čtvrt století. Nyní přichází s třináctou novinkou nazvanou Ballads Of A Hangman na níž zařadili jedenáct skladeb.  Svým způsobem jde o desku pro kapelu přelomovou, neboť na ní poprvé použili zdvojené kytary, k čemuž povolali ke spolupráci kytaristu Thila Herrmanna.

Mystic Production

 

 

Různí: Mosaic: A Celebration of Blue Note


Jedno z nejvýznamnějších jazzových vydavatelství – Blue Note slaví sedmdesát let od svého založení. K tomuto výročí vydává speciální album  Mosaic:A Celebration of Blue Note.

Sextet předních hudebníků Blue Note nahrál kolekci klasických skladeb labelu. Výběr sextetu je skutečně reprezentativní, pod vedením pianisty Billa Charlapasi zahráli trumpetista Nicholas Payton, tenor saxofonista Ravi Coltrane, altsaxofonista Steve Wilson, kytarista Peter Bernstein, baskytarista Peter Washington a bubeník Lewis Nash. O produkci se postarali neméně věhlasní Michael Cuscuna a Eli Wolf.

EMI/Virgin

 

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků