Hlavní obsah

Nová alba: Def Leppard, Janek Ledecký či Armin Van Buuren

Nové album skupiny Def Leppard, po deseti letech novinka Janka Ledeckého či taneční hudba nizozemského dýdžeje a producenta Armina Van Buurena, to jsou hlavní taháky tohoto týdne na hudebním trhu.

Nová alba: Def Leppard, Janek Ledecký či Armin Van Buuren

Def Leppard: Def Leppard

Nová alba

Foto: Music Records

Legendární britská skupina vydává své již jedenácté album. Pokračuje na něm ve své dosavadní hudební filozofii. Z dnešního pohledu se z jejího metalu stal hard rock, velmi dobře zahraný a se skvělým zpěvem. Vynikající je - tradičně - zvuk celého počinu.

 

Janek Ledecký: Na konci duhy

Nová alba

Foto: BrainZone

Zpěvák Janek Ledecký přichází po deseti letech s novým autorským albem. Nahrávkou navazuje na svou písničkářskou éru devadesátých let, po které se několik let věnoval více komponování úspěšných muzikálů. Dvanáct písniček z nové desky vznikalo střídavě v anglickém Tetbury a v Praze. Ledecký na albu ukazuje, že má velký smysl pro napsání písničky, zajímavý je i jeho „ledabylý“ projev.

 

Armin Van Buuren: Embrace

Nová alba

Foto: Armada Music

Šesté studiové album nizozemského dýdžeje a producenta, který patří k nejlépe placeným na světě. Hudebně se pohybuje v oblastech dance, trance a progressive house. Je to v zásadě ale jen doprovod k tanci nebo jako kulisa na mejdany.

 

Kateřina Marie Tichá: Otazníky

Nová alba

Foto: Universal Music

Minialbum české písničkářky, která na sebe upozornila již předloni skladbou Tančíme spolu, ve které jí sekundovala skupina Jelen. Kolekce je dokladem toho, že Tichá má zjevný autorský talent a dobré interpretační schopnosti.

 

Mirai: Cesta z města

Nová alba

Foto: Universal Music

Severomoravská poprocková kapela Mirai představuje debutové EP Cesta z města a spolu s ním stejnojmenný singl a video. Debut s pěti skladbami vznikal v produkční spolupráci s Janem Balcárkem ze spřízněných Light & Love a pod mixérskou rukou Ecsona Waldese.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků