Hlavní obsah
Lucie Bílá Foto: Michaela Feuereislová, Právo

Lucie Bílá ze zdravotních důvodů přeložila koncerty v O2 areně

Koncerty Lucie Bílé, jež se měly v sobotu a v neděli konat v pražské O2 areně, pořadatelé kvůli zdravotní indispozici zpěvačky přesunuli na 8. ledna 2017. Koncert, který měl být v sobotu, se 8. ledna uskuteční od 20:00, nedělní vystoupení zpěvačka nahradí ve stejný den od 14:00. Vstupenky zůstávají v platnosti, oznámil za pořadetele Radek Stavěl.

Lucie Bílá Foto: Michaela Feuereislová, Právo
Lucie Bílá ze zdravotních důvodů přeložila koncerty v O2 areně

Bílá měla v sobotu vystoupit poprvé na samostatném koncertu v O2 areně. Vystoupení se mělo konat u příležitosti jejích padesátin, které oslavila v dubnu.

"Třicet let se připravuji na tak velký koncert. Posledních několik měsíců poctivě ladím formu psychicky i fyzicky. A teď se mi stalo to, o čem se všem zpěvákům zdá v nejhorších snech. Dvakrát vyprodaná O2 arena a já mám zánět průdušek. Nemám hlas," vzkázala fanouškům Bílá.

"Jsem zvyklá jít na podium v jakémkoli stavu, ale nemůžu jít bez hlasu. Nedovedete si představit, jak je to pro mne těžké, ale musím poprvé v životě říct: dnes ani zítra nevystoupím. Celým svým srdcem se vám omlouvám," dodala.

Bílá, která loni v listopadu obhájila vítězství v kategorii Nejlepší zpěvačka a převzala osmnáctého Českého slavíka, za svou dosavadní kariéru prodala více než čtyři miliony nosičů.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků