Hlavní obsah

Eminem s rapovou kariérou nekončí

Zpěvák Eminem dementoval zprávy o konci své rapové kariéry. Reagoval tak na článek v Detroit Free Press, podle kterého by měl naposledy vystoupit v září v irském Dublinu a pak už se věnovat pouze produkování a skládání písniček pro jiné umělce. Podle svých slov si dává pauzu, ale v hudební kariéře hodlá pokračovat.

Eminem s rapovou kariérou nekončí

Minulý týden se v Eminemově rodném Detroitu vynořily zprávy, citující zdroje z okruhu rapperových blízkých, podle nichž hodlá po současném letním turné The Anger Management Tour opustit svět rapu.

Některé zdroje tvrdily, že Marshall Bruce Mathers, jak zní jeho pravé jméno, byl mohl naposledy vystoupit na koncertě v irském Dublinu 18. září.

"Nejdu na odpočinek," komentoval kolující zvěsti kontroverzní zpěvák. "Když říkám, že si dávám pauzu, myslím tím pauzu. Pokud jde o mou hudbu, jdu do studia a produkuji ostatní své umělce, vydávám jejich alba. To pro mě znamená udělat si přestávku," dodal.

Hudbu budu dělat vždycky, říká zpěvák

"Až budu vědět, jaký další krok podniknu, řeknu o něm všem já sám. A ne nějaký reportér, který napíše 'Tohle je Eminemovo poslední album'. Nikdy jsem neřekl, že Encore je moje poslední album. Ani nic podobného. Nevím, co udělám. Nic není definitivní, víte, co tím myslím? Nic není psáno do kamene. Je mi jasné, že nebudu rapovat navěky, to dobře vím," vysvětlil.

"Dokud budu mít energii a náladu, budu dělat rap. Muziku budu v nějaké formě dělat vždycky," zdůraznil.

Dvaatřicetiletý Eminem prodal v roce 2000 téměř deset miliónů nosičů svého alba The Marshall Mathers. Celkem má na kontě osm alb.

Článek z Detroit Free Pressu si přečtěte zde.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků